Koristimo kolačiće da poboljšamo vaše iskustvo igre i za analiziranje našeg prometa. Također dijelimo informacije o vašem korištenju naših stranica s našim društvenim medijima, partnerima za oglašavanje i analitiku.
Detalji OK
Koristimo kolačiće da poboljšamo vaše iskustvo igre i za analiziranje našeg prometa. Također dijelimo informacije o vašem korištenju naših stranica s našim društvenim medijima, partnerima za oglašavanje i analitiku.
Detalji OK
O NamaBlogUvjeti pruzanja uslugeIzjava o privatnosti

Barum rally

Ahoj všem manažerům, jak jsem četl pozvánku od manažera deka96 na Barum rally vrátily se mi vzpomínky na tuto rally. S bráchou jsme jeli naši první Barum rally (on jako pilota já co by šéfmechanik) v roce 1991 s Moskvičem 2150, pak jsme pokračovali v dalších letech na autech VAZ 1300 ve skupině A5 a pokračovali jsme na vozech Citroen Saxo 1600, Citroen Xsara 2000 a Citroen C2 všechnyve skupině N. Naše učinkování v rally jsme ukončili v roce 2006. Rád bych vzpomenul našeho kamaráda a člena našeho týmu spolujezdce Luďka Kocmana, který tragicky zahynul na této rally v roce 2007. Pokud Barum rally navštívíte přeji všem krásnou zábavu a doufám, že si ji budete užívat tak jak jsem si ji užíval mnoho let já. Všechny zdravím a mnoho úspěchů v manažérské práci.

dana 2016-08-09 20:57:18 od mymind
Broj osoba kojima se sviđa: 6 | Bodovi: 10.45

Top Objave

English Formula 1: Car Rankings
English Dark mode for MyRacingCareer new UI
English Porsche off to the Races in New Season!
English Becoming a driver / assistant for Club Lotus
Nederlands NMABEL presenteert nieuwe livery
English Nations Cup: Do We Have a Title Fight on Our Hands?
Slovenščina Prevod igre
Português, Brasil Esforço sem atalhos
*a*0***