Koristimo kolačiće da poboljšamo vaše iskustvo igre i za analiziranje našeg prometa. Također dijelimo informacije o vašem korištenju naših stranica s našim društvenim medijima, partnerima za oglašavanje i analitiku.
Detalji OK
Koristimo kolačiće da poboljšamo vaše iskustvo igre i za analiziranje našeg prometa. Također dijelimo informacije o vašem korištenju naših stranica s našim društvenim medijima, partnerima za oglašavanje i analitiku.
Detalji OK
O NamaBlogUvjeti pruzanja uslugeIzjava o privatnosti

Canada red is right

we should have just have a teammate in this game cause I've like it if there's a teammate on this game

dana 2017-05-30 09:12:05 od Miggy2004
Broj osoba kojima se sviđa: 1 | Bodovi: 1.92
Ovo je reakcija na sljedeću objavu:

Game feels like it missing something

dana 2017-05-30 04:52:21 od Canada_Red - Broj osoba kojima se sviđa: 6 | Bodovi: 9.450

I remember back in beta that we discussed this and it was shot down quickly stating that we would have our hands full with a single driver and wouldn't have time for teams or second drivers. I left the game and have return since beta testing was comp...

Top Objave

English Formula 1: Car Rankings
English Nations Cup: Do We Have a Title Fight on Our Hands?
English Dark mode for MyRacingCareer new UI
English Porsche off to the Races in New Season!
Slovenščina Pokal narodov: Se obeta sprememba na vrhu?
English Becoming a driver / assistant for Club Lotus
Nederlands NMABEL presenteert nieuwe livery
Slovenščina Prevod igre
Português, Brasil Esforço sem atalhos
*a*0***