Koristimo kolačiće da poboljšamo vaše iskustvo igre i za analiziranje našeg prometa. Također dijelimo informacije o vašem korištenju naših stranica s našim društvenim medijima, partnerima za oglašavanje i analitiku.
Detalji OK
Koristimo kolačiće da poboljšamo vaše iskustvo igre i za analiziranje našeg prometa. Također dijelimo informacije o vašem korištenju naših stranica s našim društvenim medijima, partnerima za oglašavanje i analitiku.
Detalji OK
O NamaBlogUvjeti pruzanja uslugeIzjava o privatnosti

Per un punto....

Feci la stessa domanda in forum quando ero ancora un novellino e mi venne risposto (non ricordo da chi):

"eeeh che vuoi che sia, un punto in piu o uno in meno cambia niente"

dana 2017-06-24 22:01:55 od DorianDarkfire
Broj osoba kojima se sviđa: 1 | Bodovi: 0.89
Ovo je reakcija na sljedeću objavu:

I Decimali....i decimali....

dana 2017-06-23 14:32:43 od KrovatarGERO - Broj osoba kojima se sviđa: 10 | Bodovi: 17.455

Quante volete vi sisete trovati anche voi in questa situazione?

Top Objave

English Formula 1: Car Rankings
English Nations Cup: Do We Have a Title Fight on Our Hands?
English Dark mode for MyRacingCareer new UI
English Porsche off to the Races in New Season!
Slovenščina Pokal narodov: Se obeta sprememba na vrhu?
English Becoming a driver / assistant for Club Lotus
Nederlands NMABEL presenteert nieuwe livery
Slovenščina Prevod igre
Português, Brasil Esforço sem atalhos
*a*0***