Koristimo kolačiće da poboljšamo vaše iskustvo igre i za analiziranje našeg prometa. Također dijelimo informacije o vašem korištenju naših stranica s našim društvenim medijima, partnerima za oglašavanje i analitiku.
Detalji OK
Koristimo kolačiće da poboljšamo vaše iskustvo igre i za analiziranje našeg prometa. Također dijelimo informacije o vašem korištenju naših stranica s našim društvenim medijima, partnerima za oglašavanje i analitiku.
Detalji OK
O NamaBlogUvjeti pruzanja uslugeIzjava o privatnosti

Jejeje

La cosa es que de vez en cuando piden diseñadores, pero como yo casi todo lo hago con Paint pienso que igual no soy suficientemente bueno...

dana 2017-09-18 22:07:48 od JordiMontané
Broj osoba kojima se sviđa: 1 | Bodovi: 1.65
Ovo je reakcija na sljedeću objavu:

Contento

dana 2017-09-18 01:11:36 od MrDaf - Broj osoba kojima se sviđa: 3 | Bodovi: 5.250

A mi me parece que te a quedado muy bien,me gusta mucho,deberian ponerte en nomina los creadores del juego jejeje gracias por el trabajo. P.D. Enhorabuena tambien a Carlos Sainz por el cuarto puesto del Domingo.

Top Objave

English Formula 1: Car Rankings
English Nations Cup: Do We Have a Title Fight on Our Hands?
English Dark mode for MyRacingCareer new UI
English Porsche off to the Races in New Season!
Slovenščina Pokal narodov: Se obeta sprememba na vrhu?
English Becoming a driver / assistant for Club Lotus
Nederlands NMABEL presenteert nieuwe livery
Slovenščina Prevod igre
Português, Brasil Esforço sem atalhos
*a*0***