Koristimo kolačiće da poboljšamo vaše iskustvo igre i za analiziranje našeg prometa. Također dijelimo informacije o vašem korištenju naših stranica s našim društvenim medijima, partnerima za oglašavanje i analitiku.
Detalji OK
Koristimo kolačiće da poboljšamo vaše iskustvo igre i za analiziranje našeg prometa. Također dijelimo informacije o vašem korištenju naših stranica s našim društvenim medijima, partnerima za oglašavanje i analitiku.
Detalji OK
O NamaBlogUvjeti pruzanja uslugeIzjava o privatnosti

Fórmula 2

Jo crec que hauria d'anar a una Fórmula 2 regional on pugui fer podis o top 5 regularment, sinó s'estancarà. També hi ha la opció d'anar a algun campionat de turismes si el nivell es baix, però per exemple el meu anterior pilot va fer dos temporades d'ETCS i les va passar bastant putes...

dana 2017-11-21 12:44:55 od JordiMontané
Broj osoba kojima se sviđa: 3 | Bodovi: 5.39
Ovo je reakcija na sljedeću objavu:

Cap a on hauria d'anar la meva pilot??

dana 2017-11-21 09:09:03 od HeleiaGeronès - Broj osoba kojima se sviđa: 3 | Bodovi: 5.385

Hola! Vull fer servir aquest escrit perque m'aconselleu una mica sobre on podria fer anar la meva pilot la temporada que ve...fa dos anys que corre a la fórmula E i no ha obtingut cap punt, així que clarament hauré de canviar-la a un altre campion...

Top Objave

English Formula 1: Car Rankings
English Nations Cup: Do We Have a Title Fight on Our Hands?
English Dark mode for MyRacingCareer new UI
English Porsche off to the Races in New Season!
Slovenščina Pokal narodov: Se obeta sprememba na vrhu?
English Becoming a driver / assistant for Club Lotus
Nederlands NMABEL presenteert nieuwe livery
Slovenščina Prevod igre
Português, Brasil Esforço sem atalhos
*a*0***