Koristimo kolačiće da poboljšamo vaše iskustvo igre i za analiziranje našeg prometa. Također dijelimo informacije o vašem korištenju naših stranica s našim društvenim medijima, partnerima za oglašavanje i analitiku.
Detalji OK
Koristimo kolačiće da poboljšamo vaše iskustvo igre i za analiziranje našeg prometa. Također dijelimo informacije o vašem korištenju naših stranica s našim društvenim medijima, partnerima za oglašavanje i analitiku.
Detalji OK
O NamaBlogUvjeti pruzanja uslugeIzjava o privatnosti

Odgovori na pitanja

Novinar: g.Ante zašto si tako loš.
Ante: Prvi dio sezone je bio jedan od najboljih djelova sezona.
Novinar: g.Ante kad ćete iči u penziju.
Ante: F1 je moja zadnja stanica i to u timu BMW.

dana 2019-03-03 20:20:19 od kloki11
Broj osoba kojima se sviđa: 1 | Bodovi: 1.23

Top Objave

English Formula 1: Car Rankings
English Dark mode for MyRacingCareer new UI
English Porsche off to the Races in New Season!
English Becoming a driver / assistant for Club Lotus
Nederlands NMABEL presenteert nieuwe livery
Slovenščina Prevod igre
Português, Brasil Esforço sem atalhos
*a*0***