Мы используем куки, чтобы улучшить ваш игровой опыт и проанализировать наш трафик. Мы также обмениваемся информацией об использовании нашего сайта с нашими социальными медиа, рекламой и аналитикой партнеров.
Детали OK
Мы используем куки, чтобы улучшить ваш игровой опыт и проанализировать наш трафик. Мы также обмениваемся информацией об использовании нашего сайта с нашими социальными медиа, рекламой и аналитикой партнеров.
Детали OK
ПодробностиБлогУсловия пользования Политика конфиденциальности

Festések elő, és az egyéb dolgok!

Sziasztok! A DTM és a F3-as kocsim is ki lett festve végleg a bukósisakon még gondolkozok, hogy mi legyen vele, ma estére kész is lesz remélem. A másik dolog amit el akarnák mondani mégpedig a Nemzetek Kupája. Gratulálok utólag is ImJustDrunk-nak, hogy megnyerte a választást, és remélem tehetséges versenyzőket kerít elő mint tavaly. Most is örülne ő is meg mindenki, ha sikerülne a 6. hely összetettben.

2015-06-21 16:20:45 Zsoltika2014
Лайки: 2 | Рейтинг: 1.64

Лучшие пресс релизы

English Formula 1: Car Rankings
English Dark mode for MyRacingCareer new UI
English Becoming a driver / assistant for Club Lotus
Nederlands NMABEL presenteert nieuwe livery
Slovenščina Prevod igre
Português, Brasil Esforço sem atalhos
*a*0***