Мы используем куки, чтобы улучшить ваш игровой опыт и проанализировать наш трафик. Мы также обмениваемся информацией об использовании нашего сайта с нашими социальными медиа, рекламой и аналитикой партнеров.
Детали OK
Мы используем куки, чтобы улучшить ваш игровой опыт и проанализировать наш трафик. Мы также обмениваемся информацией об использовании нашего сайта с нашими социальными медиа, рекламой и аналитикой партнеров.
Детали OK
ПодробностиБлогУсловия пользования Политика конфиденциальности

Tímea: "Az első futam kipipálva!"

Bayer Tímea a 2 pontot érő 9. helyen végzett a Csehszlovák Kupa brno-i nyitóversenyén, így egy futam után a bajnokságban is ezt a pozíciót foglalja el.
"Nem arra vagyok büszke, hogy ott végeztem, ahol, hanem, hogy amiért jöttünk, az megvolt.-mondta a magyar lány.-Az első 10-ben akartunk célba érni és még pontokat is szereztünk. Ha csak ugyanennyivel sikerül ezt holnap megfejelni, azzal szinte zsebben is lesz a bajnokság minimum 20. pozíciója. Újoncként nem nagyon lehetnek nagyobb célkitűzéseim. Most még..."
Folytatás holnap kora dèlután, az eredmènyekről beszámolunk.

2015-12-20 21:00:38 korgpa3le
Лайки: 2 | Рейтинг: 2.00

Лучшие пресс релизы

English Formula 1: Car Rankings
English Dark mode for MyRacingCareer new UI
English Becoming a driver / assistant for Club Lotus
Nederlands NMABEL presenteert nieuwe livery
Slovenščina Prevod igre
Português, Brasil Esforço sem atalhos
*a*0***