Мы используем куки, чтобы улучшить ваш игровой опыт и проанализировать наш трафик. Мы также обмениваемся информацией об использовании нашего сайта с нашими социальными медиа, рекламой и аналитикой партнеров.
Детали OK
Мы используем куки, чтобы улучшить ваш игровой опыт и проанализировать наш трафик. Мы также обмениваемся информацией об использовании нашего сайта с нашими социальными медиа, рекламой и аналитикой партнеров.
Детали OK
ПодробностиБлогУсловия пользования Политика конфиденциальности

Raymond van de Pol blijft in Amerika.

Raymond van de Pol heeft besloten om een tweede seizoen in de indy junior series te gaan rijden. Dit vanwege het hoge niveau wat goede vooruitzichten op de ontwikkeling geeft. Na een seizoen in de middenmoot hoopt hij nu richting de top 8 te gaan. een jaar meer ervaring en een hoop extra baankennis moeten hem hier bij helpen. Binnenkort hoopt hij ook de nieuwe sponsoren bekent te kunnen maken.

2017-02-15 08:09:18 Pollie
Лайки: 3 | Рейтинг: 3.58

Лучшие пресс релизы

English Formula 1: Car Rankings
English Dark mode for MyRacingCareer new UI
English Becoming a driver / assistant for Club Lotus
Slovenščina Prevod igre
Português, Brasil Esforço sem atalhos
*a*0***