我们使用Cookie来改善您的游戏体验并分析我们的流量。 我们还会与我们的社交媒体,广告和合作伙伴分享您使用我们网站的信息。
详细信息 OK
我们使用Cookie来改善您的游戏体验并分析我们的流量。 我们还会与我们的社交媒体,广告和合作伙伴分享您使用我们网站的信息。
详细信息 OK
关于博客服务条款隐私政策

新闻 - Visszatérő szezon és a jövő.

Visszatérő szezon és a jövő.

Üdvözlök Mindenkit! Az idei szezon elején ismételten visszatértem szeretet játékunkban. Szerencsére a szezon első felében értkeztem így még volt mit megmenteni ebből a szezonból. Idén pilótám a Formula-E bajnokságban vett részt ami egy neves bajnokság de kicsit meghaladja a szintjét. Mentettük ami menthető pilótám elért 39 pontot ami a összetett ponttáblázat 10. helyére volt elég. A legszebb eredmény talán a Sugo-i versenyen elért 4. valamint a Göteborgi futam 5. helyezése volt. Számomra a legnagyobb újdonságot a Nemzetek Kupája jelentette ahol pilótam is részt vehetett jópár futamon. :) Pilótám nem az ország legjobb pilótája de büszke vagyok rá arra hogy 109 pontot sikerült gyűjtenem Nemzetünknek amivel a 96. helyezést értem el a 308 versenyzőből. Nemzetünk a 6. helyen végzett a 27 résztvető ország közül. Itt engedjétek meg hogy gratuláljak minden versenyzőnek aki részt vett a Nemzetek Kupája futamain! Szezon vége fele jött a 3 új széria : DTM,WTCC,ETCC. A DTM mindig is az a széria volt ahol szívesen kiprobálnám magam erre talán egyszer sor is kerül most viszont a pilótám jelenlegi képességeinek a WTCC felel meg a legjobban. Remélhetőleg egy összetett TOP 8 összejön ebben a szezonban! :)
Búcsúzom is Köszönöm Szépen Mindenkinek aki elolvasta eme hosszú cikkemet Sziasztok további jó versenyzést és sikeres futamokat! :)

David72015-06-15 11:10:50 编写
点赞: 3 | 等级分: 5.26

热门新闻

English Formula 1: Car Rankings
English Dark mode for MyRacingCareer new UI
English Porsche off to the Races in New Season!
English Becoming a driver / assistant for Club Lotus
Nederlands NMABEL presenteert nieuwe livery
English Nations Cup: Do We Have a Title Fight on Our Hands?
Slovenščina Prevod igre
Português, Brasil Esforço sem atalhos
*a*0***