我们使用Cookie来改善您的游戏体验并分析我们的流量。 我们还会与我们的社交媒体,广告和合作伙伴分享您使用我们网站的信息。
详细信息 OK
我们使用Cookie来改善您的游戏体验并分析我们的流量。 我们还会与我们的社交媒体,广告和合作伙伴分享您使用我们网站的信息。
详细信息 OK
关于博客服务条款隐私政策

Nuda v Holandsku

Další závod série DTM se jel jako jeden z mála závodů mimo Německo, konkrétně v Nizozemském Zandvortu.

Richard Nebeský se kvalifikoval na 8. místě, se kterým nebyl 100% spokojený, neboť doufal ve startovní pozici alespoň o jednu pozici výš. Zklamaný ovšem nebyl a chtěl se vylepšit v závodě.

Všichni jezdci volili konzervativní strategii a téměř všichni jezdci jeli bez jediné zastávky v boxech. Veškeré předjíždění se tedy mělo udávat na trati v soubojích kolo na kolo.

Pokud někdo z přítomných diváků očekával vzrušující závod musel být velmi zklamaný. V nejlepší desítce se nekonalo snad jediné předjetí za celý závod a většina jezdců se nedostala ani do pořádných soubojů neboť si většina z nich udělala mezi sebou rozestupy kolem 2 vteřin. Z diváckého pohledu tedy naprosto nezajímavý a nudný závod.

Jezdec Richard Nebeský jak již bylo řečeno, že v první desítce se nepředjíždělo dojel na 8. místě, ze kterého také startoval. Z dlouhodobého pohledu by chtěl končit alespoň o jednu příčku výš, ale i tak nebyl se svým výkonem nespokojen. Velmí povedený závod měl další český jezdec Hugo Baník, který získal svoje první pódium v závodech německých cestovních vozů. Tímto bychom mu chtěli pogratulovat a popřát mu mnoho štěstí a obhájení pódia i do druhého závodu, který se jede už tento čtvrtek opět na Nizozemském Zandvortu.

Ritchi192015-07-13 12:46:20 编写
点赞: 4 | 等级分: 6.32

热门新闻

English Formula 1: Car Rankings
English Dark mode for MyRacingCareer new UI
English Porsche off to the Races in New Season!
English Becoming a driver / assistant for Club Lotus
Nederlands NMABEL presenteert nieuwe livery
English Nations Cup: Do We Have a Title Fight on Our Hands?
Slovenščina Prevod igre
Português, Brasil Esforço sem atalhos
English “Probably racist” - Ubishi opens up about MRC censorship.
*a*0***